You must enable Javascript on your browser for the site to work optimally and display sections completely.
Insta place

Strategic Missile Forces Museum

The museum is unique in Europe. It is built in the place of fighting position of 46 division missile regiment.
Like
Google Maps
Add to trip

Strategic Missile Forces Museum

The museum is unique in Europe. It is built in the place of fighting position of 46 division missile regiment.

The museum exposition reflects the history of strategic rocket forces of the USSR. The underground command post and one of the missile silos are left in its original form. Also, the museum presents techniques and tools used in the maintenance of missile systems, rocket engines, space communications systems. The museum includes almost 3,000 objects, whose number is constantly growing and diversifies.

More
Less
Rates Reviews 7

Kirovogradsky region, Kirovograd region., village Pobuzke

48.185930 | 30.665717

Daily 10.00-17.00

05161 54896

Website

Location on Google

Review 7

eugene.osadchyi

13.11.2023
Хочу висловити свою подяку Едуарду, який провів для нас надзвичайно цікаву екскурсію, яка тривала близько 3х годин!!! Едуард присвятив майже все своє життя цій військовій частині (все почалося із ведення служби на даному військовому обʼєкті). Останні 20 років він проводить екскурсії та допомагає команді розширювати набір представлених експонатів. На території представлено достатньо багато зразків радянських ракет. Додатково, команда музею намагається розкрити більше деталей по нашій війні, та зразкам ракет та техніки, які ворог використовує проти нас. Всім ДУЖЕ раджу завітати до музею!

bnmbnjk

08.09.2023
https://e.pcloud.link/publink/show?code=XZOkd2Zn0rynHrwfP4flzMPJpvGlBRoFyBk

15.09.2020
Дуже дякуємо колективу музею за експозицію, яку ЗНАЧНО розширили! Унікальна техніка, яку розшукують по всій країні і неймовірними зусиллями привозять сюди! Літаки, ракетні транспортери, рухомі командні пункти, масштаби просто вражаючі!Чудова екскурсія, (попросили українською) проводив полковник у відставці пан Володимир, якому особлива подяка! Відвідуйте цей унікальний музей - не пошкодуєте! Ми були вдруге і вже плануємо наступну поїздку!

Олеся Гавран

09.05.2018
Достать цікаво. Але обов'язково треба спускатися в шахту, бо то найцікавіше.
Information taken from google.com

Hlib Yasnytskyi

05.04.2018
Унікальний музей, де можна побачити і помацати ракети, пускові шахти, командний пункт та інше обладнання, яке збереглося від колишньої радянської бази ядерних ракет. Підземний командний пункт особливо цікавий — туди можна спуститися і на хвильку майже відчути себе людиною, в руках якої була зброя, котра могла спричинити кінець світу (а така зброя зараз деінде на бойовому чергуванні!).
Information taken from google.com

Taras Galicia

15.08.2017
дуже добре, що знайшлась людина (люди) яка боролася за це місце і перетворила його на музей. є на що подивитися. шкода що працівники (екскурсоводи) отримуючи заробітню плату з бюджету України, не володіють державною мовою. Якщо твердо вимагати- пітніють, але намагаються)))
Information taken from google.com

Igor Raietskyi

13.06.2017
Кпутєцкий музей. Тут ви побачите ракетні двигуни, ракети, трохи військової техніки та ту, що використовувалася для обслуговування ракетної армії. Відвідаєте тематичний музей. Побачите люк та верхню частину єдиної шахти, що зберіглася у первозданному стані на Україні. Також пройдетесь підземними тунелями. І можна спуститись до командної шахти(блоку) і прийняти участь у симуляції пуску ракет(оплачується окремо, дорого). Що цікаво, що екскурсії проводять офіцери у відставці (пенсіонери), що служили на цих шахтах і зара є працівниками музею.
Information taken from google.com

Where to stay?

Villas

The farmstead "Natalka's"

98 Kozhemyakin, Str., village Vilshanka, Kirovograd region.

Villas

The farmstead "Khorosha Hospodynia" ("Good Landlady")

Lenin Str., 8, village Dobre, Kirovograd region

Villas

The farmstead "The Fisherman"

Kirovograd region., Stankuvate village, Sadova Str., 18

Sign up for newsletters and deals from discover.ua and our partners

By clicking submit you agree to the Terms and Conditions.