Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.

Використання нікотинових паучів VELO під час відпочинку та подорожі

07.06.2023
5601

На правах реклами. 

18+ Цей продукт містить нікотин і викликає залежність. Тільки для повнолітніх осіб, які споживають нікотин. 

Нікотинові паучі VELO – зручний продукт для подорожі в будь-якому форматі. Наприклад, якщо ви плануєте подорож автомобілем на природу, зручний переліт на літаку, довгу подорож потягом, або ж просто відпочинок вдома – VELO завжди з вами. Цей формат продукту зручний, щоб взяти з собою будь-куди. Він не потребує сірників, запальничок, зарядки чи додаткових гаджетів для використання. Просто відкриваєте, вийміть пауч, помістіть його між губою та яснами та відчувайте нікотинове насичення. 

Як можна подорожувати або відпочивати. Регіони та формат 

Гірський туризм, відпочинок за містом – це лише декілька напрямків, які стали ще більш доступними. Ви зможете відчути неймовірну свободу, стоячи, наприклад, на вершині гори, споглядаючи на захоплюючі пейзажі Карпат. Все це доступно вам, і навіть більше, із паучами VELO. 

ЧТО НОВЕНЬКОГО У VELO

Ви зможете відчути насолоду від природи, від чистого повітря і шуму прибою, від безкраїх гірських вершин і тихих озер, без обмежень та зайвих турбот. Паучі VELO стануть вашим вірним супутником на шляху до пригод. 

Переваги використання паучів під час подорожі 

Використання паучів VELO має свої переваги: 

  1. Безперервний комфорт. Незалежно від того, чи подорожуєте ви автомобілем, літаком чи потягом, VELO завжди з вами. Вам не потрібні сірники, запальнички, зарядки чи додаткові гаджети для використання. 
  2. Зручність у використанні. Формат продукту дозволяє його легко взяти з собою в будь-яку подорож, чи то гірський туризм. 
  3. Безпека. Високогірні подорожі або відпочинок на природі можуть змусити вас обмежувати використання вогню. VELO  —  це безпечний спосіб отримання нікотину без використання вогню, який може бути вкрай небезпечним в сухих або високогірних областях. 
  4. Без обмежень. Використання VELO не обмежує вас у виборі місця або формату подорожі. З VELO ви можете зосередитися на відпочинку і насолоджуватися своєю подорожжю, не переймаючись пошуком місця для куріння або зарядкою електронних пристроїв. 
  5. Збереження навколишнього середовища. VELO  —  це більше, ніж просто комфорт. Відсутність таких відходів, як попіл або дим* та залишки фільтра, VELO допомагає зберігати природу чистою, адже ви можете покласти використаний пауч до спеціального відсіку та викинути за першої можливості. 
  6. Компактність. VELO ідеально підходить для людей, які ведуть активний спосіб життя. Він легко поміщається в кишеню або рюкзак, що робить його ідеальним для гірського туризму, трекінгу, кемпінгу, а також для відпочинку. 
  7. Простота в користуванні. VELO не вимагає ніяких складних інструкцій або попередньої підготовки. Просто відкрийте, помістіть пауч між губою та яснами, а приблизно через 30 хвилин можна викинути чи помістити у спеціальний відсік та викинути за можливості. 

З усіма цими перевагами, паучі VELO допомагають вам зробити свою подорож чи відпочинок якомога більш приємним і незабутнім. 

*Цей продукт не виключає всі ризики та містить нікотин, що викликає залежність. 

Відгуки 0

Немає відгуків

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.