Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.

10 практичних порад для виграшу на live-ставках

21.10.2022
911

Для більшості нових клієнтів букмекерських контор стає несподіванкою можливість робити ставки безпосередньо протягом спортивної події. У зв'язку з цим вони думають, що виграш вже практично в кишені, оскільки ігрова ситуація розгортається прямо на очах і можна з великою ймовірністю передбачити перемогу тієї чи іншої команди. 

Але далеко не завжди це відповідає дійсності. Існує ряд факторів, які можуть докорінно змінити поточну ситуацію на спортивному майданчику, що відтворюється в казино, та вплинути на результат гри. Не варто забувати їх, якщо хочете бути в профіті.

Режим live-ставок. Що це?

Крім загальновідомого типу ставок під назвою prematch, існує і режим live. Від першого він відрізняється тим, що дозволяє прогнозувати та робити ставки протягом усього спортивного матчу, починаючи з перших та закінчуючи його останніми секундами. Основними перевагами лайв-режиму є можливість реальному часі оцінити фізичний стан обраної команди, і навіть підібрати вигідний коефіцієнт ставки.

Для кращого розуміння візьмемо футбол, в якому дуже важливі психологічний настрій і фізична підготовка футболістів кожної з команд. Наприклад, гравці «Ліверпуля» досвідченіші, ніж їхні опоненти з української «Зорі». Однак той факт, що вони мали менше днів для відпочинку після попереднього матчу порівняно з гравцями ФК «Зоря», може призвести до поразки в наступній грі, незважаючи на їхню високу майстерність. Таким чином, спостерігаючи за зустріччю команд у режимі live, можна оцінити всі ризики та зробити ставку більш обдуманою.

Рекомендації для лайв-ставок

Рекомендації для отримання великих виграшів:

  1. Використовуйте надійне джерело інформації про гру. Найкращим варіантом буде дивитися трансляцію онлайн. Таку можливість надають майже всі букмекерські контори.
  2. Не забувайте про можливе відставання трансляції на кілька секунд. Це може вплинути на ігрову ситуацію, тому зважайте на такі затримки при вирішенні виконати ту чи іншу ставку.
  3. У лайв-режимі основну увагу приділяйте безпосередньо грі, а не коефіцієнтам, які можуть бути змінені.
  4. Вивчайте статистику матчів, а також особливості гри у різні періоди ігрового часу.
  5. Не робіть ставки в останні хвилини спортивної зустрічі. За статистикою це найнепередбачуваніші моменти гри, які можуть кардинально вплинути на результат.
  6. Критично та тверезо оцінюйте ситуацію протягом усієї гри. Може статися так, що в першому таймі буде забито кілька голів, натомість у другому їх взагалі не буде. Ця рекомендація підходить до будь-якого виду спорту.
  7. Вибирайте букмекерські контори, які в режимі реального часу коригують коефіцієнти ставки. Це допоможе значно збільшити виграш.
  8. У разі явно програшної ставки перекрийте її іншою, вигіднішою. Так ви зможете принаймні частково компенсувати втрату коштів. Краще втратити частину, ніж усю суму.
  9. Не рекомендується робити ставки на початку спортивної зустрічі. Щоб уникнути помилок, необхідно оцінити реальний стан команди. Крім цього з плином ігрового часу коефіцієнти ставок можуть змінитися в більш вигідну для вас сторону.
  10. Не буде зайвим, якщо гравечь підстрахується і створить кілька облікових записів на різних біржах ставок. У випадку, коли одна контора зніме з лінії якийсь матч, ваша ставка може зіграти в іншій.

Дотримуючись нескладних порад, людина зможе багаторазово підвищити свої шанси на виграш.

Відгуки 0

Немає відгуків

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.