Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.

Де знайти притулок в Карпатах в разі екстреної ситуації?

22.08.2021
15799

Щоб подорожі приносили задоволення і залишали по собі тільки приємні спогади, кожному туристу варто подбати про свою безпеку. Особливо коли ви прямуєте в таке екстремальне середовище, як гори. Вони, як відомо, не терплять недбалості і безвідповідальності. Навіть досвідчені туристи можуть потрапити в біду через погодні умови або нещасний випадок, особливо взимку.

Але є хороша новина: тепер подорожі в Карпатські гори стануть безпечнішими. У мережі з'явилася карта з усіма будиночками, якими можна скористатися в разі негоди або екстреної ситуації. У цих сховищах можна зігрітися, переночувати і дочекатися рятувальників. Звичайно, більшість з них є будиночками для пастухів, і в період випасання худоби зайняті. Але це означає, що ви зможете зв'язатися з людьми і отримати першу допомогу.

Ця карта була створена ще навесні 2018 року, але стала відома широкій громадськості після інциденту з київським туристом, який заблукав у Карпатах. Від серйозного обмороження чоловіка врятувало те, що він випадково набрів на будиночок лісничого.

Зверніть увагу, що червоним кольором на карті відзначені будиночки, що знаходяться в аварійному стані. До речі, карта постійно оновлюється і її творці вдячні інформаційній підтримці від досвідчених туристів. Тому якщо ви знаєте про притулки, не позначені на карті, пишіть на пошту її автору: rykmast@gmail.com.

Команда Discover бажає вам безпечних подорожей і гостинних Карпат!

Відгуки 0

Немає відгуків

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.