Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.

Фахівці Stylus розповіли про духові шафи з енергоефективними технологіями, які допоможуть економити

22.03.2023
1648

Експерти онлайн-магазину побутової техніки та електроніки Stylus розповіли, які моделі духових шаф вигідніше встановлювати в сучасних кухнях, щоб заощадити витрати на електроенергію.

Все більше споживачів віддають перевагу електричним духовим шафам замість газових. Це пов'язано в першу чергу з підвищеною безпекою та надійним захистом від виникнення форс-мажорних ситуацій, а також з легкістю в установці та експлуатації.

Які параметри духовок враховувати, щоб заощадити

Електричні духові шафи в Україні діляться на дві категорії: залежні та незалежні. Кожен варіант має свої особливості та переваги, і вибір залежить від індивідуальних переваг.

Але щоб не переплачувати за рахунками за електрику, при виборі духовки перш за все варто звертати увагу на клас енергоспоживання. Цей параметр позначається літерами A, B, C, D, E, F, G.

Найбільша витрата електроенергії у класу E, F, G, а найекономніший у A, B, C відповідно. Також є ще класи А+, А++. Наприклад, духовка класу А+ економитиме електроенергію на 20-25%, а духовка класу А++ економить електроспоживання на 45-50% і більше.

Також варто звернути увагу на показник потужності духовки. Чим він більший, тим менше електроенергії витрачатиме духовка.

Оптимальні моделі духових шаф для сучасних кухонь

Електричні духовки із класом енергоспоживання від A до A+ і A++:

  • Бюджетний варіант, але не менш ефективний — електрична духовка Whirlpool AKZ9 6240 NB, класу A+. Є 16 режимів автоматичного приготування їжі та функція каталітичного самоочищення.
  • Духовка середнього цінового діапазону Bosch HBG633NB1з класом енергоспоживання A+. Є 10 режимів нагрівання страв, гриль та конвекція.
  • Духовка вбудованого типу Bosch HBG635BB1із класом енергоспоживання A+. Передбачено 13 режимів нагрівання та 10 режимів приготування.
  • Надійний та практичний варіант Gorenje BO6735E05B. Клас енергоспоживання А. Є 10 температурних режимів, конвекція та режим GentleBake.
  • Один із найкращих варіантів — Electrolux EOB8S39X із класом енергоспоживання A++. Духовка нагрівається на 40% швидше ніж стандартні моделі. Передбачено 22 температурні режими, є гриль, приготування на пару, конвектор, а також функція очищення парою.

Про компанію

Stylus — онлайн-магазин побутової техніки та електроніки працює з 2008 року. За цей час компанія також відкрила п'ять фірмових магазинів,сервісний центр та 15 точок видачі по всій країні.

Фото: Becca Tapert on Unsplash

Відгуки 0

Немає відгуків

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.