Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.

Ідеальна фарба для волосся: якою вона має бути

29.03.2024
1987

Фарбування волосся — це не лише зміна кольору, а й можливість показати себе. З кожним сезоном з’являються нові тренди та відтінки, які відображають сучасність та індивідуальний стиль. Правильно вибрана фарба для волосся L'Oréal Professionnel допоможе кардинально змінити зовнішній вигляд, підкреслити особистість та надати впевненості.

Як правильно підібрати відтінок фарби

Перш ніж купувати засіб для фарбування волосся, варто звернути увагу на свій кольоротип зовнішності. Він залежить від кольору ваших очей, волосся та шкіри. Весна та осінь — теплі кольори, літо та зима — холодні.

Якщо у вас темні очі й волосся, засмагла шкіра з оливковим відливом — зима; рудуваті локони, золотиста шкіра з ластовинням та зелені або янтарні очі — осінь; шкіра, яка має оливковий підтон, світле волосся, зелені, блакитні та світло-коричневі очі — літо; прозора шкіра, сірі або голубі очі та світлі локони — весна.

Для жінок, чий кольоротип весна, найкраще підійдуть фарби пшеничного, медового, світло-коричневого або бурштинового відтінків. Леді з кольоротипом літо можуть звернути увагу на засоби для покраски волосся попелястих, русявих та світлих тонів. Дівчата з осіннім кольоротипом можуть віддати перевагу рудим та червоним відтінкам. Палітра темних тонів (шоколад, мідь, каштан) найкраще підійде жінкам з зимовим кольоротипом.

Чи потрібно звертати увагу на рівень стійкості

Рівень стійкості фарб є важливим показником:

  • 0 — цифра, яка свідчить про низький рівень стійкості та нетривалий ефект;
  • 1 — це засоби без відтінку, але вони здатні освіжити пофарбоване волосся;
  • 2 — забезпечує стійкість до двох місяців;
  • 3 — найстійкіші фарби, здатні кардинально змінити основний відтінок.

Якщо ви хочете, щоб ваше волосся мало красивий відтінок протягом довгого часу, обов’язково звертайте увагу на цей показник.

Якому брендові надати перевагу

Фарбу для волосся пропонують як вітчизняні, так і закордонні виробники:

  1. L'Oréal Professionnel — виробник, про якого знають усі. Він пропонує широку палітру відтінків, що допомагає реалізувати будь-які фантазії. Особливість продукції в тому, що в її складі немає аміаку, тому локони не пересушуються, а зберігають природний блиск. Засоби багаті на різні компоненти, які збагачують локони, надаючи їм потрібного об’єму.
  2. Matrix — унікальний продукт, який забезпечує рівномірне та стійке фарбування. Він підходить для застосування в домашніх умовах та в салонах. У складі фарби немає агресивних компонентів, тому ваші пасма будуть завжди здоровими та красивими. Палітра відтінків дуже різна — від класичних нюдових до екстравагантних.
  3. Echosline Seliar Synergy Color — фарба цього виробника забезпечує повне зафарбовування сивини та підтримує гарний відтінок протягом довгого часу. Після фарбування волосся буде гладким, м’яким та шовковистим.

Як бачите, неможливо назвати, якою фарба буде ідеальною, адже це залежить від вашого кольоротипу. Крім того, потрібно звертати увагу на виробника та стійкість продукту.

 

Відгуки 0

Немає відгуків

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.