Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.

Новий та оригінальний Lexus RX 300

29.04.2024
1737

Новий Lexus RX 2023 вражає з першого моменту. Нове покоління легендарного позашляховика преміум-класу привертає увагу всіх і є на ідею попереду в усіх відношеннях. Інтер’єр із кабіною Tazuna, орієнтованою на водія, і опціональним оформленням без шкіри випромінює електризовану силу та чисту рішучість з усіх боків.

Переваги моделі Lexus RX 300:

  1. Щоб досягти характерних для Lexus Driving Signature водійських характеристик, при розробці нового покоління RX було оптимізовано центр ваги та момент інерції, зменшено вагу автомобіля, підвищено жорсткість кузова та модифіковано силовий агрегат.
  2. Висока якість керування та маневреність обумовлені модифікованою платформою GA-K, яка забезпечує відмінну жорсткість кузова та низький центр ваги.
  3. Повний гібрид Lexus RX 350h забезпечує лінійне прискорення та плавність у будь-якій ситуації водіння.
  4. Він поєднує продуктивність потужного 2,5-літрового двигуна внутрішнього згоряння з ефективністю двох електродвигунів у ідеальній взаємодії обох джерел приводу.
  5. Результатом є загальна потужність системи 184 кВт (250 к.с.) і прискорення від 0 до 100 км/год за 7,9 секунди.
  6. Lexus RX вражає своєю надзвичайною ефективністю з викидами CO2 лише 145-143 г/км і споживанням палива лише 6,4-6,3 л/100 км.

Що ще варто знати?

Lexus RX п'ятого покоління оснащений новітньою мультимедійною системою. Вона працює швидше і стабільніше, пропонує сервіси Lexus Connected і дозволяє оновлювати інформацію онлайн. Стандартним для RX є 14-дюймовий сенсорний екран, один з найбільших у сегменті. Дисплей має спеціальне покриття та додаткові кнопки для інтуїтивного використання ключових функцій автомобіля. Екран має HD-якість, що забезпечує чітке зображення за будь-яких умов освітлення, а обчислювальна потужність нової системи в 3,6 рази вища, ніж у мультимедійних систем, що використовувалися до цього часу.

Завдяки системі безпеки Lexus Safety System модель RX оснащена передовими системами для надійності та допомоги водієві. Покращені та розширені функції дозволяють виявляти та запобігати ще більшій кількості ризиків нещасних випадків. Пакет безпеки включає, серед іншого, проактивний асистент водіння з підтримкою керма та новий монітор водія, який попереджає його про ознаки втоми або відволікання. Проактивний асистент водіння використовує передню камеру автомобіля, щоб визначити кут повороту та регулювати силу керма під час входу в поворот.

Купити Лексус RX 350 ви можете в салоні «Лексус Сіті Плаза» офіційного представника бренду в Україні. Більш того, онлайн-сайт сервісу пропонує багато фото для перегляду. Для більшої ефективності можна замовити тест-драйв цієї моделі авто.

Відгуки 0

Немає відгуків

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.