Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.

Мандрівники Україною: з яких країн до нас найчастіше приїжджають

23.07.2021
12765

Ціла купа подій інтернаціонального масштабу привернула увагу світу до нашої країни. Зокрема, пісенний конкурс «Євробачення» та нашумілий Фінал Ліги Чемпіонів. Якщо додати до цього порівняно низькі ціни та численні пам’ятки, стає зрозуміло, чому так полюбили Україну іноземні туристи останніми роками.

На честь Дня Незалежності команда міжнародного метапошуковика Momondo провела дослідження та з’ясувала, з яких країн до нас їхали іноземці у першому півріччі 2018 року. Ось що у них вийшло.

Найбільше Україна приваблює мешканців Німеччини, Данії та США. Вони посіли перші місця рейтингу. За ними мандрівники з Туреччини на четвертому місці та поляки – на п’ятому.

Значно зріс інтерес естонців до нашої країни. Ймовірно, це пов’язане з новими прямими рейсами з Талліна до Києва. Більше туристів стало приїжджати в Україну з Японії, Алжиру, Великобританії, Данії, Латвії та США.

Що ж до міст, які полонили серця іноземців, тут усе передбачувано. П’ятірка найвідвідуваніших виглядає так: Київ (перше місце), Львів (друге), Одеса (третє), Харків (четверте) та Дніпро (п’яте).

Взагалі, до української столиці стали більше приїжджати з Естонії, США й Канади. Зріс відсоток туристів й із Австралії та Данії.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб не пропускайте нові огляди: https://t.me/discover_ukraine.

Відгуки 0

Немає відгуків

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.