Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.

Що нового у ставках на спорт?

16.03.2022
1948

Всі ми віримо у перемогу українців. Всюди й завжди. А отже давайте готуватися до майбутніх перемог українських спортсменів в світових чемпіонатах і підтримувати їх всім чим можемо. 

Готові робити ставки на улюблені команди? Давайте розбиратися у найновіших пропозиціях букмекерів і чим вони вигідні та цікаві. 

Лайв ставки

Всі букмекерські контори дозволяють користувачам робити ставки в лайв режимі. Тобто ви можете поставити на свою команду під час перегляду матчу, і навіть зважити на ефективність команди у конкретному матчі. Вам не потрібно ані вивчати статистику, ні наперед дізнаватися про склад команд.

Недоліком лайв ставок є те, що коефіцієнти постійно змінюються. Букмекер, як і ви, бачить, що відбувається на полі і відповідно корегує коефіцієнти, аби втратити якомога менше грошей. 

Додаток

Обігнати реакцію букмекерів можна, використовуючи додаток. Додатки букмекерів дають можливість швидко робити ставки, а деякі букмекери навіть мають функцію “Ставки в один клік”. Увімкнувши цю функцію ви можете розміщувати ставки, просто натиснувши на коефіцієнт.

Редагування купону

Редагувати купон ставок після його підтвердження - це нова суперфункція від букмекерів. З її допомогою ви можете вивести частину грошей назад, якщо раптом передумали або розчарувалися у можливості виграшу. Втім, пропонують її далеко не всі, а лише деякі букмекери. Шукайте цю функцію у вкладці “Акції”. 

Кешбек

Кешбек - це повернення частини суми від ваших ставок на певні спортивні події. Важливо заздалегідь прочитати умови кешбеків і розуміти, на які саме ставки розповсюджується ця функція. Також, зверніть увагу, що деякі букмекери не дозволяють користувачам поєднувати акції. Тож якщо ви, наприклад, використовуєте вітальний бонус, кешбеком вам скористатися не вдасться.

Легалізація букмекерства

Неможливо говорити про нові тенденції і не згадати про легалізацію букмекерської діяльності в Україні 2020 року. З того часу дві букмекерські контори вже придбали ліцензії: Parimatch і Vbet. Вони вже платять податки в бюджет України і відповідають стандартам своїх західних колег.

Сподіваємося, що надалі в нас буде можливість грати лише в легальних конторах. А поки - підтримуймо легальний бізнес і граймо відповідально.

Відгуки 0

Немає відгуків

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.