Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.

Важливість та користь Омега-3. Ненасичені жири в раціоні

23.01.2024
2804

Омега-3 – важливий елемент здорового та збалансованого харчування, що виступає як будівельний блок клітин. Ця речовина не тільки уповільнює процес старіння, але також має значний вплив на стан кісток, волосся, нігтів та шкіри. Регулярне вживання достатньої кількості цієї речовини зменшує ризик розвитку багатьох серцевих захворювань та підвищує природний імунітет організму. Омега-3 є необхідним для оптимальної роботи центральної нервової системи та навіть системи кровообігу. Вона також активно бере участь у синтезі нейротрансмітерів, зокрема серотоніну та дофаміну, які відповідають за відчуття щастя, радості та задоволення. Але звідки виникають ці Омега-3 і де вони перебували раніше? 

Омега-3 в дієті: користь та переваги

Омега-3 та робота мозку

Жирні кислоти, зокрема докозагексаєнова кислота (DHA), належать до необхідних компонентів для правильного функціонування кори головного мозку. Вони сприяють покращенню кровопостачання та підтримують потік нервових імпульсів між сірою та білою речовиною. Омега-3 відіграє ключову роль у забезпеченні правильної роботи видовищних та координаційних центрів, а також позитивно впливає на пам'ять. Омега 3 Меллер для дітей купити можна у будь - якому спеціалізованому магазині.

Омега-3 та імунна система

Вживання жирних кислот Омега-3 позитивно впливає на імунітет людини. Ці сполуки стимулюють активність лейкоцитів, які відповідають за захист організму від бактерій та вірусів. У цьому контексті споживання достатньої кількості Омега-3 особливо корисне для вагітних жінок і маленьких дітей, у яких імунна система тільки починає розвиватися.

Омега-3 та схуднення

Заміна тваринних і трансжирів на ненасичені жирні кислоти Омега-3 позитивно впливає на процес схуднення. Ненасичені жири Омега-3 не накопичуються у жирових клітинах, мають нижчий рівень холестерину та впливають на регулювання рівня інсуліну в крові.

На сучасному ринку доступна велика кількість препаратів та добавків, які містять Омега-3 і можуть бути включені в ваш раціон. Найбільш корисні - це добавки, що ґрунтуються на натуральних речовинах, таких як риб’ячий жир.

При виборі препарату:

  • звертайте особливу увагу на дату його виготовлення,
  • уважно читайте склад препарату,
  • уникайте покупки великої кількості капсул,
  • враховуйте вміст DHA та EPA жирних кислот – вони вважаються найкориснішими для людського організму

Лікарями також рекомендується ставити акцент насамперед на споживанні їжі, багатої Омега-3 та Омега-6 і вже потім коригувати своє харчування за допомогою біологічно активних добавок, вітамінів та мінералів.

Відгуки 0

Немає відгуків

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.