Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.

Вивчаємо можливості літніх канікул та першої роботи за кордоном: Шлях до особистісного зростання та майбутнього успіху

07.06.2023
5143

Підготовлено за підтримки онлайн-школи BukiSchool: https://bukischool.com.ua/tutors/anhliiska-mova/ofitsiant

Літні канікули можна провести з користю, вивчаючи мову та працюючи. Така можливість доступна для студентів, які хочуть відкрити для себе світ, розвинути комунікативні навички, стати лідерами та набути самостійності, емоційної зрілості. Знайти нових друзів також можна за допомогою цієї програми. 

Якщо є бажання почати життя без батьків та ще й довести до досконалості іноземну мову, пропонуємо обрати програму для студентів: це може бути як робота за кордоном, так і стажування чи курси мовного занурення. А для тих, хто має поклик серця, пропонується широкий вибір волонтерських програм. 

Найвідоміша програма для українців називається Work & Travel, але є й інші. Зокрема, приватні міжнародні компанії нерідко запрошують на стажування студентів магістратури. 

Work & Travel: що дає програма, які можливості відкриває?

Є вибір місця роботи. Працювати можна в парку розваг або магазині, в ресторані або готелі. Зарплата у США від $ 7,25 на годину (це приблизно $ 1500 на місяць). А після роботи на тих, хто скористається програмою, чекають пригоди, нові знайомства і цікаві подорожі. 

Вартість програми залежить від країни. Можна стати учасником програми не тільки в Америці. Студентів приймає Німеччина, Франція, Іспанія, Греція, Нова Зеландія. У Іспанії та Греції стати учасником програми може молодь до 35 років.

З фінансової точки зору найвигідніше їхати до Німеччини: вартість програми 300 Євро, необхідний рівень мови А1. До речі, покращити знання німецької, англійської, іспанської, французької мови можна, знайшовши собі репетитора на BUKISchool. Також на платформі свої послуги пропонують носії мов.

Звісно, протягом програми спілкування з місцевими буде багато, проте бажано мати середній рівень мови. Важливо це навіть для того, щоб справити позитивне враження на консула. 

Найважчим етапом є проходження співбесіди. У посольстві перевірятимуть, наскільки ви самостійна, ризикова та мотивована людина. Не можна банально озвучити мету поїздки: заробіток, вивчення мови. Претендент має вирізнятися з-поміж інших. 

Реєстраційний внесок, консульський збір, квитки на літак у вартість не входять! Також із заробленого будуть вираховані податки. 

Звертаємо увагу: навчання на заочному відділенні не є перепоною для участі в програмі. 

Альтернативні варіанти, крім Work & Travel

Напрямки стажування: HORECA, ІТ, маркетинг, архітектура і інше. Вік стажера 18-35 років. Звертатимуть увагу на профіль вищої освіти, вік та знання мови. 

Українські роботодавці цінують наявність професійного досвіду отриманого за кордоном, навіть, якщо стажування було 2-8 місяців. Адже це свідчить і про знання мови, і про самостійність, і про те, що така молода людина не боїться труднощів. Студенти, які мають такий досвід, легко знаходять собі роботу у нашій країні. 

Існують агентства, які пропонують програми стажування та допомагають усіляко студентам в оформленні документів, заповненні анкети.

Волонтерські програми для українських студентів за кордоном

Такі програми можна знайти як самостійно, так і скориставшись послугами посередників. Вам бажано мати біометричний закордонний паспорт, попередній досвід поїздок в інші країни та принаймі середній рівень іноземної мови. 

Щодо спеціальностей, то, як правило, потрібні:

  • інженери;
  • екологи;
  • будівельники. 

Але програми є і для гуманітарних спеціальностей, і для майбутніх лікарів. 

Підготовлено за підтримки онлайн-школи BukiSchool: https://bukischool.com.ua/tutors/anhliiska-mova/travel

Що дають студентам курси мовного занурення? 

Стовідсоткове занурення в мовну атмосферу та спілкування з носіями мови дозволяють опанувати мову за короткий період часу. Навчання на таких курсах допомагає вільно спілкуватися з іноземними друзями чи діловими партнерами, сприяє швидшій підготовці до іспитів.

Курси розташовують у мальовничих місцях. У кожній аудиторії є все необхідне:

  • мультимедійна дошка;
  • проектор;
  • зручні крісла та стільці. 

Вивчати мову, занурившись у мовне середовище, можна без обмежень за віком. Тривалість навчальних програм різноманітна: 2, 4 тижні, 3 місяці, 6 місяців. 

За бажання можна знайти навчальні програми для конкретних професій.

Але таким способом можна вивчити не лише англійську, а й інші мови. У групі не більше 10 чоловік. Вам буде приділена достатня увага. Більшу частину навчальної програми складає говоріння. 

Вивчення мови можна поєднувати із заняттями спортом, розвагами, відпочинком на морі. 

Поради для тих, хто бажає працювати чи вивчати мову за кордоном

  • Для отримання бажаної посади потрібен рівень мови А1, А2 чи В1. Вимоги можуть бути різні. Щоб його досягти, краще займатися з репетитором. Знайдіть свого викладача на BUKISchool. На платформі представлені як сильні україномовні викладачі, які закінчили кращі виші нашої держави, так і носії мови. 
  • Плануйте все заздалегідь. Знайдіть агентство з працевлаштування, зберіть документи, отримайте консультацію щодо проходження співбесіди. 
  • Не соромтесь спитати у консультанта, як створити сильне резюме. Його необхідно правильно перекласти на іноземну мову. Навіть якщо досвіду роботи у вас поки немає, можете розповісти про свої навчальні досягнення. Важливіше враження роботодавця від вашої особистості та жива розмова, ніж резюме. 
  • Для проходження співбесіди бажано завчити список потрібних слів та висловів. Потренуйтеся відповідати на поширені питання рекрутера. Але і самі намагайтесь більше дізнатися про компанію, її корпоративну культуру, умови, що вам пропонують. Якщо влаштовуєтесь працювати нянею, спитайте більше про дитину, її характер та особливості розвитку. 
  • Не забувайте про ввічливість, повагу до законів та культурних норм країни перебування.

Отримання унікального досвіду роботи та навчання за кордоном сприятиме розширенню світогляду та вашому зростанню як особистості.

 

Відгуки 0

Немає відгуків

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.