Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.

Яку альтернативу майнінгу пропонує Solana?

23.02.2024
3707

Solana – криптовалюта, яка використовує консенсус-протокол Proof of History (PoH) разом із своєю власною версією Proof of Stake (PoS), відомою як Proof of History-версія PoS (PoH-PoS). Таким чином, майнінг на Solana відрізняється від класичного підходу, який використовується, наприклад, у Bitcoin чи Ethereum.

Як заробити криптовалюту SOL без майнінгу?

Замість класичного майнінгу, в якому доводиться вирішувати складні математичні задачі, щоб формувати нові блоки, у PoH-PoS функціонують зарезервовані учасники. Саме ці учасники виконують роль «валідаторів». Вони підтверджують та підписують (валідують) транзакції, які потім включаються в блокчейн у вигляді блоків. У PoH-PoS валідаторів обираються користувачі мережі. При цьому вони також тримають депозит у криптовалюті SOL для гарантування та підтвердження дій.

Таким чином, якщо ви бажаєте приєднатися до мережі Solana як валідатор, вам спочатку потрібно буде придбати достатню кількість токенів мережі для депозиту. Після цього вам необхідно буде налаштувати власний валідаторський вузол, що може бути складним технічним процесом. Але представлений процес все одно доволі простий, якщо ви вже стикались з тим, що таке майнінг. Після успішної конфігурації ви зможете почати отримувати винагороду за створення нових блоків та обробку транзакцій в мережі.

Що можна отримати після придбання SOL з топу криптовалют?

Купівля цифрової монети надає майбутньому власнику наступне:

  • Потенційне зростання вартості.

Як і у випадку з будь-якою іншою криптовалютою, існує можливість, що курс Солана до долара може стрімко зрости. Якщо ви вважаєте, що технологія Solana має потенціал для успіху та широкого розповсюдження, ви можете купити токен у якості інвестиції.

  • Участь у голосуваннях та прийнятті рішень.

Володіння SOL може дати вам можливість брати участь у голосуваннях щодо розвитку мережі Solana та прийнятті рішень щодо її майбутнього.

  • Взаємодія з додатками та сервісами.

SOL відкриває доступ до всіх можливостей додатків та сервісів, побудованих на блокчейні Solana. Це може включати фінансові додатки (DeFi), ігрові платформи, NFT-ринок та багато іншого. Разом з тим, токен може використовуватись і як класичний арбітражний інструмент, орієнтуючись на Солана курс к долару.

  • Стейкінг та отримання винагороди.

Ви можете використовувати свою крипту за курсом для стейкінгу (застави) в мережі Solana. Це дозволить вам отримувати винагороду за підтримку мережі та обробку транзакцій.

  • Диверсифікація портфеля.

SOL може бути застосований у якості інвестиційного інструменту для диверсифікації вашого портфеля. Ціновий графік криптовалюти підтверджує заяви про стабільність вартості, за рахунок чого актив стає оптимальним рішенням для диверсифікації. Розширений портфель допомагає зменшити ризики та максимізувати потенційний прибуток.

Photo by Tech Daily on Unsplash

Відгуки 0

Немає відгуків

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.