Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.
Insta place

Кочубеївські штольні

Кочубеївський рудник, або Кочубеївські штольні – промисловий об’єкт, що працював лише 10 років, а потім ціле століття стояв пусткою.
Подобається
Поїхали!
Додати до подорожі

Кочубеївські штольні

Кочубеївський рудник, або Кочубеївські штольні – промисловий об’єкт, що працював лише 10 років, а потім ціле століття стояв пусткою.

Можливо, про рудник так ніколи б і не згадали, якби у 2016 році локацію не обрали для зйомки фільму “Червоний” за романом Андрія Кокотюхи.

Штольні, як можна здогадатися з їх назви, належали заможним панам Кочубеям. На початку ХХ століття вони були власниками навколишніх земель. Промисловий об’єкт з’явився у 1904 році і пропрацював лише до 1915 року. Потім про нього фактично забули. І це не дивно, адже рудник знаходиться досить далеко від цивілізації, посеред поля, до якого веде грунтова дорога.

Кар’єр відносно невеликий, завдовжки 185 метрів. Тут налічується 5 штолень загальною довжиною до 250 метрів. В одній із них залишилася декорація зі зйомок – дерев’яна тачка.

Протягом століття локація приваблювала тільки поодиноких любителів екстремальних розваг. Після зйомок фільму “Червоний” кількість охочих побачити штольні збільшилася. Тим паче, кінематографісти залишили по собі деякі декорації, зокрема дерев’яні сходи, якими можна спуститися всередину.

Детальніше
Сховати
Оцінки Відгуки 0

Кіровоградська область, поблизу с. Ганнівка

48.253827 | 33.496727

Відгуки 0

Немає відгуків

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.