UA
RU EN
0
Додати до подорожі

Приватний зоопарк «Ахрика»

Приватний зоопарк «Ахрика» організував фермер із села Озера Олександр Швець. Саме завдяки його зусиллям та любові до тварин, більше 10 років тому у невеличкому селі з’явилася унікальна приватна колекція екзотичних звірів, яка згодом перетворилася на приватний міні-зоопарк, відвідати який сьогодні може кожен бажаючий.

Зоопарк нараховує близько сотні різних звірів, птахів та рептилій. У числі його мешканців – леви та пуми, леопарди та рисі, красень-тигр, пітони та крокодил, ведмеді та вовки, лами, американські бізони та ін. Живуть птахи і звірі у великих вольєрах та просторих клітках, під які Олександр Швець виділив близько півтора гектара своїх угідь.

Що подивитись

Кременчуцьке водосховище

Кременчуцьке водосховище (р. Дніпро, під водою якого знаходиться місто Новогеоргіївськ) - це найбільше за площею водосховище в Україні.

Береги водосховища високі (до 30—40 м), урвисті; поширені ерозійні процеси. Берег піщаний, в основному попід кручами, розділеними ярами. Взимку водосховище замерзає: з кінця грудня до березня.

Його нерідко називають морем. Море, яке не рухається і не шумить, створює відчуття повної ірреальності. Тут можна здійснити прогулянку на яхті під вітрилами та побувати на Кременчуцькій ГЕС.

Свято-Переображенська церква

Свято-Переображенська церква в Таловій Балці села Озера разом із навколишнім ландшафтом, одна із кращих пам'яток Кіровоградщини - побачивши цей храм на тлі навколишніх пагорбів, забути його вже вкрай важко.

Закладена в 1803 р і освячена в 1806 р. Храм зводили прекрасні майстри. Кажуть що розчин для цегляних мурів робився із гашеного вапна на яєчних жовтках.  Будівництво велося на кошти місцевого землевласника, генерал-майора Ф. Боровського, який був похований в цьому ж храмі. 

Зараз Преображенська церква в напівзруйнованому стані.

Відео

Фото

Де зупинитись

Сільська зелена садиба У "Наталки"

Одноповерховий будинок на 2 номери (4 місця).  
Детальніше

Садиба "У рибалки"

Одноповерховий цегляний будинок на 3 кімнати (6 місць).  
Детальніше

Садиба "Добра господиня"

Цегляний будинок. 1 кімната - 2 місця.
Детальніше

Reikartz Кропивницький

Бізнес-готель «Reikartz Кропивницький» зручно розташований в центрі міста. Від готелю зручно дістатися як до центру (5 хв пішки), так і до автовокзалу та залізничного вокзалу (7 хв ). Готель зручний як для відпочивальників, так і тих, хто відвідує місто у справах бізнесу.

Детальніше

Готель "Shengen"

Готель "Shengen" розташований в центральній частині міста, поблизу його розташована річка та парк.

Детальніше

Контакт

Кіровоградська обл., с. Озера

+38 (05236) 5-17-35