Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.
Insta place

Музей Ракетних військ стратегічного призначення

Музей є унікальним в Європі. Він побудований на місці бойових дій положення 46 дивізії ракетного полку.
Подобається
Поїхали!
Додати до подорожі

Музей Ракетних військ стратегічного призначення

Музей є унікальним в Європі. Він побудований на місці бойових дій положення 46 дивізії ракетного полку.

Експозиція музею відображає історію ракетних військ стратегічного призначення СРСР. Підземний командний пункт і одна з ракетних шахт представлені в своєму первісному вигляді. Крім того, в музеї представлені техніка та засоби, які використовували при обслуговуванні ракетних комплексів, ракетні двигуни, системи космічного зв'язку. Музей включає в себе майже 3000 об'єктів, число яких постійно зростає і диверсифікує. Поруч з експозицією розташований міні-готель та кафе.

На відвідування музею вам знадобиться близько 2 годин.

Вартість екскурсії – 80 грн, вартість квитка до підземного командного пункту – 200 грн.

Детальніше
Сховати
Оцінки Відгуки 7

Кіровоградська область, Кіровоградська обл., смт Побузьке

48.185930 | 30.665717

Щоденно 9.00-17.00

05161 54896

Сайт

Локація на Google

Відгуки 7

eugene.osadchyi

13.11.2023
Хочу висловити свою подяку Едуарду, який провів для нас надзвичайно цікаву екскурсію, яка тривала близько 3х годин!!! Едуард присвятив майже все своє життя цій військовій частині (все почалося із ведення служби на даному військовому обʼєкті). Останні 20 років він проводить екскурсії та допомагає команді розширювати набір представлених експонатів. На території представлено достатньо багато зразків радянських ракет. Додатково, команда музею намагається розкрити більше деталей по нашій війні, та зразкам ракет та техніки, які ворог використовує проти нас. Всім ДУЖЕ раджу завітати до музею!

bnmbnjk

08.09.2023
https://e.pcloud.link/publink/show?code=XZOkd2Zn0rynHrwfP4flzMPJpvGlBRoFyBk

15.09.2020
Дуже дякуємо колективу музею за експозицію, яку ЗНАЧНО розширили! Унікальна техніка, яку розшукують по всій країні і неймовірними зусиллями привозять сюди! Літаки, ракетні транспортери, рухомі командні пункти, масштаби просто вражаючі!Чудова екскурсія, (попросили українською) проводив полковник у відставці пан Володимир, якому особлива подяка! Відвідуйте цей унікальний музей - не пошкодуєте! Ми були вдруге і вже плануємо наступну поїздку!

Олеся Гавран

09.05.2018
Достать цікаво. Але обов'язково треба спускатися в шахту, бо то найцікавіше.
Інформація взята з google.com

Hlib Yasnytskyi

05.04.2018
Унікальний музей, де можна побачити і помацати ракети, пускові шахти, командний пункт та інше обладнання, яке збереглося від колишньої радянської бази ядерних ракет. Підземний командний пункт особливо цікавий — туди можна спуститися і на хвильку майже відчути себе людиною, в руках якої була зброя, котра могла спричинити кінець світу (а така зброя зараз деінде на бойовому чергуванні!).
Інформація взята з google.com

Taras Galicia

15.08.2017
дуже добре, що знайшлась людина (люди) яка боролася за це місце і перетворила його на музей. є на що подивитися. шкода що працівники (екскурсоводи) отримуючи заробітню плату з бюджету України, не володіють державною мовою. Якщо твердо вимагати- пітніють, але намагаються)))
Інформація взята з google.com

Igor Raietskyi

13.06.2017
Кпутєцкий музей. Тут ви побачите ракетні двигуни, ракети, трохи військової техніки та ту, що використовувалася для обслуговування ракетної армії. Відвідаєте тематичний музей. Побачите люк та верхню частину єдиної шахти, що зберіглася у первозданному стані на Україні. Також пройдетесь підземними тунелями. І можна спуститись до командної шахти(блоку) і прийняти участь у симуляції пуску ракет(оплачується окремо, дорого). Що цікаво, що екскурсії проводять офіцери у відставці (пенсіонери), що служили на цих шахтах і зара є працівниками музею.
Інформація взята з google.com

Де зупинитись?

Садиби

Сільська зелена садиба У "Наталки"

Кіровоградська обл. смт.Вільшанка, вул. Кожемякіна, 98

Садиби

Садиба "Добра господиня"

Кіровоградська обл., с. Добре, вул. Леніна, 8

Садиби

Садиба "У рибалки"

Кіровоградська обл., с. Станкувате, вул. Садова, 18

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.