UA
RU EN
0
Додати до подорожі

Садиба "Добра господиня"

Цегляний будинок. 1 кімната - 2 місця.

розкладний диван, комод, телевізор;
санвузол (душова кабіна, туалет, умивальник).
Опалення: автономне водяне.
Водопостачання: холодна та гаряча вода постійно.
Безперебійне електричне живлення. Харчування:
За домовленістю.
Є можливість користуватися кухнею.

Цікаві місця

Урочище Монастирище

Урочище Монастирище це ландшафтний заповідник національного значення в Україні. Площа заповідника становить 15,3 га. Він розташований на півдні Кіровоградської області, у місці, де річка Інгул протікає через гранітних панелі і утворює крутий каньйон в центрі якого знаходиться велика скеля.
Детальніше

Музей Ракетних військ стратегічного призначення

Музей є унікальним в Європі. Він побудований на місці бойових дій положення 46 дивізії ракетного полку. 
Детальніше

Дендропарк "Веселі Боковеньки"

"Веселі Боковеньки" - дендрологічний парк у складі селекційно-дендрологічної дослідницької станції, підпорядкованої Українському науково-дослідному інституту лісового господарства ім. Г. Висоцького. Будівництво парку було розпочато у 1893 році Г. Давидовим за проектом українського художника-пейзажиста І. Падалки. В оформленні брав участь відомий знавець-ботанік О. Регель. Площа парку складає 109 га. Парк включає річку Боковеньку, балку Скотувату та систему мальовничих ставків. П'ять ділянок парку відтворюють в мініатюрі природний ландшафт географічних зон. Колекція парку налічує близько 1000 видів дерев і чагарників.
Детальніше

Солоне озеро

Штучно створений ставок "Солоне озеро" знаходиться в Бобринецькому районі Кіровоградської області біля с. Веселівка. Ставок створено на невеликій річці Суха за допомогою штучної дамби. Відстань від Кіровограда до Солоного озера - близько 85 км. Вода в озері дуже солона, з блакитною глиною на дні. Солоність озера пояснюється тим, що тут проходила північна межа стародавнього моря. Що до блакитної глини, то вона може лікувати шкірні захворювання, хвороби суглобів і кісток. Саме озеро заросло по берегах невисоким очеретом, але на правому березі зроблений зручний підхід до води зі сходами і бетонною плитою у воді для більш комфортних водних процедур.
Детальніше

Хрестовоздвиженська церква

Православний храм в селі Розумівка Олександрівського району на Кіровоградщині, родова усипальня родини Раєвських. 
Детальніше

Хутір Надія

Державний заповідник-музей І. К. Карпенка-Карого (Тобілевича) є філією Кіровоградського обласного краєзнавчого музею.
Створений на території садиби, що належала визначному драматургу, театральному діячеві кінця XIX — початку XX ст. Іванові Карпенку-Карому (Тобілевичу).
Детальніше

Географічний центр України

 Центральна географічна точка України знаходиться на виїзді з села Добровеличківка, на території райцентру Козацька криниця. Визначити її вперше вдалося науковому діячеві в галузі географії А. Шевченко. Сталося це важлива подія в 1989 році.
Детальніше

Приватний зоопарк «Ахрика»

Приватний зоопарк «Ахрика» організував фермер із села Озера Олександр Швець. Саме завдяки його зусиллям та любові до тварин, більше 10 років тому у невеличкому селі з’явилася унікальна приватна колекція екзотичних звірів, яка згодом перетворилася на приватний міні-зоопарк, відвідати який сьогодні може кожен бажаючий.
Детальніше

Монумент "Ангел-хранитель України"

Єдиний в країні - встановлений в Кіровограді до 2000-річчя Різдва Христового і до 250-річчя міста. Пам'ятник архітектора Віталія Кривенка і скульптора Анатолія Гончара встановлений на гранітну колону. Навколо площа, викладена бруківкою. По периметру колони біля підніжжя видно напис: «Бережи, Боже, Україну».
Детальніше

Урочище "Каскади"

Український кристалічний щит - головна тектонічна структура України. Він простягнувся із північого заходу (з Рівненської області) на південний схід до Азовського моря (Запорізька область) на тисячу кілометрів, і саме з ним пов'язані найефектніші природні пам'ятки рівнинної території України.

Детальніше

Болото "Чорний ліс"

Гідрологічна пам'ятка природи загальнодержавного значення в Україні, найпівденніше в Україні сфагнове болото. Розташована в межах Знам'янського району Кіровоградської області, в межах лісового масиву «Чорний ліс», що на північний захід від міста Знам'янки.
Детальніше

Гайворонська вузькоколійна залізниця

Одна з небагатьох діючих вузькоколійок в Україні. Побудована в 1897 році як частина великої мережі вузькоколійок, створеної на півдні України Південним суспільством під'їзних шляхів. На замовлення іноземних туристичних груп на маршрут може вийти старовинний паровоз Гр-280.
Детальніше

Водяний млин (Соломія)

Недалеко від Казавчина, де протікає могутній Південний Буг, є невелике село Соломія. Такою цікавою назвою воно завдячує позашлюбній доньці графа Станіслава Потоцького Соломії. У селі є цікава пам'ятка – водяний млин.
Детальніше

Вознесенський собор (Бобринець)

Вознесенський собор вважається головною архітектурною прикрасою Бобринця. Закладено в 1898-1912. Керував будівництвом арх. Я. Паученко.
Детальніше

Фортеця святої Єлисавети

Оборонні вали фортеці Св. Єлисавети, яка стала основою майбутнього міста Кропивницький (кол. Кіровоград, Єлисаветград), знаходяться поруч з центром міста. Фортеця закладена в 1754 р. На даний момент, частково збереглися казарми, в яких в кінці XVIII в. розташовувався полк генерала М. Кутузова.   
Детальніше

Велика хоральна синагога

Юдейська культова споруда-синагога, що розташована в місті Кіровограді. Це велична міська історико-архітектурна пам'ятка в еклектичному стилі і нині є значним міським осередком єврейської культури, релігії та благодійництва.
Детальніше

Кропивницький дендропарк

Приватний комерційний парк відпочинку з атракціонами та зеленою зоною у Кропивницькому, парк-пам'ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення. Площа парку становить 44,2 га.
Детальніше

Контакт

Кіровоградська обл., с. Добре, вул. Леніна, 8

+38 (098) 777-16-90