UA
RU EN
0
Додати до подорожі

Солоне озеро

Штучно створений ставок "Солоне озеро" знаходиться в Бобринецькому районі Кіровоградської області біля с. Веселівка. Ставок створено на невеликій річці Суха за допомогою штучної дамби. Відстань від Кіровограда до Солоного озера - близько 85 км. Вода в озері дуже солона, з блакитною глиною на дні. Солоність озера пояснюється тим, що тут проходила північна межа стародавнього моря. Що до блакитної глини, то вона може лікувати шкірні захворювання, хвороби суглобів і кісток. Саме озеро заросло по берегах невисоким очеретом, але на правому березі зроблений зручний підхід до води зі сходами і бетонною плитою у воді для більш комфортних водних процедур.

Що подивитись

Вознесенський собор

Вознесенський собор вважається головною архітектурною прикрасою Бобринця. Закладено в 1898 р. Будівництво велося 14 років. Керував будівництвом арх. Я. Паученка, для якого ця робота стала останньою. За архітектурою Вознесенський собор нагадує Володимирський в Києві.

Фото

Де зупинитись

Сільська зелена садиба У "Наталки"

Одноповерховий будинок на 2 номери (4 місця).  
Детальніше

Садиба "У рибалки"

Одноповерховий цегляний будинок на 3 кімнати (6 місць).  
Детальніше

Садиба "Добра господиня"

Цегляний будинок. 1 кімната - 2 місця.
Детальніше

Reikartz Кропивницький

Бізнес-готель «Reikartz Кропивницький» зручно розташований в центрі міста. Від готелю зручно дістатися як до центру (5 хв пішки), так і до автовокзалу та залізничного вокзалу (7 хв ). Готель зручний як для відпочивальників, так і тих, хто відвідує місто у справах бізнесу.

Детальніше

Готель "Shengen"

Готель "Shengen" розташований в центральній частині міста, поблизу його розташована річка та парк.

Детальніше

Контакт

Кіровоградська обл. с. Веселівка