UA
RU EN
0
Додати до подорожі

Урочище "Каскади"

Український кристалічний щит - головна тектонічна структура України. Він простягнувся із північого заходу (з Рівненської області) на південний схід до Азовського моря (Запорізька область) на тисячу кілометрів, і саме з ним пов'язані найефектніші природні пам'ятки рівнинної території України.


Розташована пам'ятка на річці Буки. На берегах ростуть іриси, тюльпани бугські, цікаві сукуленти та ін. Дослідники припускають, що печери, розташовані зі сторони ставка й затоплені водою, а також величезні пласкі гранітні брили могли виконувати, ще за тисячу років до нової ери, функції скифського святилища.

Що подивитись

Водоспади

Це одне з небагатьох місць поширення природних водоспадів на Придніпровській височині і рівнинній частині України в цілому. Тут знаходиться місце виходу на поверхню масивної брили нижнепротерозойских гранітів і мігматитів - елементів найдавнішої тектонічної структури України, - Українського щита.

Приголомшливі водоспади, що невідомо звідки взялися посеред рівнинного степу, не зможуть залишити байдужими нікого.

Рослинний світ урочища дуже різноманітний. Дев'ять видів рослин, що зустрічаються на території урочища, занесені до Європейського Червоного списку та Червоної книги України. Не менш цікавий і унікальний тваринний світ. 

Відео

Фото

Де зупинитись

Сільська зелена садиба У "Наталки"

Одноповерховий будинок на 2 номери (4 місця).  
Детальніше

Садиба "У рибалки"

Одноповерховий цегляний будинок на 3 кімнати (6 місць).  
Детальніше

Садиба "Добра господиня"

Цегляний будинок. 1 кімната - 2 місця.
Детальніше

Reikartz Кропивницький

Бізнес-готель «Reikartz Кропивницький» зручно розташований в центрі міста. Від готелю зручно дістатися як до центру (5 хв пішки), так і до автовокзалу та залізничного вокзалу (7 хв ). Готель зручний як для відпочивальників, так і тих, хто відвідує місто у справах бізнесу.

Детальніше

Готель "Shengen"

Готель "Shengen" розташований в центральній частині міста, поблизу його розташована річка та парк.

Детальніше

Контакт

Кіровоградська обл., с. Злинка