UA
RU EN
0
Додати до подорожі

Хутір Надія

Державний заповідник-музей І. К. Карпенка-Карого (Тобілевича) є філією Кіровоградського обласного краєзнавчого музею.
Створений на території садиби, що належала визначному драматургу, театральному діячеві кінця XIX — початку XX ст. Іванові Карпенку-Карому (Тобілевичу).

Садибу закладено в 1871 році батьком драматурга Карпом Тобілевичем і названо іменем його дружини — Надії Тарковської. Згодом І. Карпенко-Карий обирає садибу постійним місцем проживання. На хуторі Надія ним написано 11 п'єс із 18, які увійшли в золотий фонд національної класичної драматургії. Тут же були написані ним історичні драми «Сава Чалий», «Гандзя» та інші.

Що подивитись

Музей хореографічного мистецтва

Єдиний у світі та перший в Україні музей історії українського хореографічного мистецтва присвячений розвитку українського хореографічного мистецтва, танцям українців та колективам, що їх розвивали. Розташований на території Державного музею-заповідника І. Карпенка-Карого (Тобілевича) «Хутір Надія» неподалік міста Кропивницького.

Фонди музею складають документи, фото, афіші та програми виступів, газетні та журнальні матеріали, оригінальні предмети, зокрема танцювальні костюми, нагороди та сувеніри з багатьох країн світу, пов'язані з широкою гастрольною діяльністю заслуженого ансамблю народного танцю України «Ятрань» та академічного театру народної музики, пісні і танцю «Зоряни».

Фото

Де зупинитись

Сільська зелена садиба У "Наталки"

Одноповерховий будинок на 2 номери (4 місця).  
Детальніше

Садиба "У рибалки"

Одноповерховий цегляний будинок на 3 кімнати (6 місць).  
Детальніше

Садиба "Добра господиня"

Цегляний будинок. 1 кімната - 2 місця.
Детальніше

Reikartz Кропивницький

Бізнес-готель «Reikartz Кропивницький» зручно розташований в центрі міста. Від готелю зручно дістатися як до центру (5 хв пішки), так і до автовокзалу та залізничного вокзалу (7 хв ). Готель зручний як для відпочивальників, так і тих, хто відвідує місто у справах бізнесу.

Детальніше

Готель "Shengen"

Готель "Shengen" розташований в центральній частині міста, поблизу його розташована річка та парк.

Детальніше

Контакт

Кіровоградська обл., с. Миколаївка

+38 (0522) 312 733

http://kokm.kr.ua/